0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage orijinal yedek parça

Orijinal yedek parçalar

Orijinal, güvenlik sağlar

Sadece orijinal yedek parçada üreticinin yetkinliği bulunur

Jungheinrich servisi dünya çapında sadece orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Çünkü sadece orijinal yedek parça, tüm bileşenlerin en uygun şekilde etkileşimini koruyarak en üstün güvenilirliği ve değer koruması sağlar.

Orijinal, garanti talebini yerine getirir

Jungheinrich sertifikalı kaliteyi garanti eder

Sadece Jungheinrich orijinal yedek parçaları araca ve malzemeye dair yüksek performans taleplerini yerine getirir. Yabancı parçaların kullanımı ağır kazalara ya da yüksek maliyetli devre dışı kalma durumlarına yol açabilir.

Orijinal bu gece gelir

Jungheinrich size dünya çapında %98’lik bir yedek parça kullanılabilirliği sunar.

Forkliftiniz bozuldu ve yedek parçaya derhal ihtiyacınız mı var? Gece ekspresi teslimatı vasıtasıyla Jungheinrich yedek parçaları servis teknisyenlerimizin müşteri hizmetleri araçlarına doğrudan sevk edilir ve hemen ertesi sabah elinize ulaşır.Orijinal parçalar ile her zaman güvendesiniz

Forkliftiniz, yalnızca orijinal Jungheinrich makaraları ve tekerlekleri ile optimum performans sağlar. Üreticilerin uzmanlığına güvenin. Her forklift türüne uygun makaralar ve tekerlekler için geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Orijinal yedek parçalar

Yeni güvenlik yönergeleri, değişen depo ve lojistik süreçleri veya yasal düzenlemeler, genellikle forklift ve depo çevre birimleri gereksinimlerinde değişikliklere yol açar. Çoğu zaman basit aksesuar seçenekleri, gereksinimleri karşılamak için yeterli olur. 

Filonuz için daimi elektrik gücü

Depo lojistiğiniz için tam güç: Jungheinrich akülü istifleyicileriniz için size mükemmel servisi sunar. Akü servisi, yedek aküler ve akü şarj cihazı servisi; tüm bunlar süreçlerinizi günün her saatinde çalışır halde tutar ve karşılığını verir. Bütün bilgilere buradan erişebilirsiniz. 

En iyi yedek parça. Sadece bir tık uzağınızda.

Jungheinrich Parts Online üzerinden orijinal yedek parçalarımızı zahmetsiz ve rahat bir şekilde sipariş verin.

Jungheinrich orijinal yedek parçaları hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? İletişim bölümünden bize ulaşın.

Başka sorularınız var mı?