0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage Taşıma aracı

Taşıma teknolojisi

Taşıma teknolojisi

Avantajlar

Münferit şirket bölümlerinizde, ürünlerin ve malzemelerin verimli ve güvenli bir şekilde taşınması için taşıma sistemleri ile: Sizin için uygun çözüme sahibiz. Büyüklüğü ne olursa olsun, palet, karton kutu ya da hazne taşıyor olmanız fark etmez.

Taşıma teknolojisi, taşıma tesisleri, taşıma bantları: Bunlardan bir sistem oluşturuyoruz

Doğru taşıma aracının kullanılması, deponuzdaki üretkenliği belirler. Taşıma sistemlerimizi, sizin ihtiyaçlarınıza göre farklı bileşenlerle yapılandırıyoruz. Mümkün olan en iyi sonuç için makaralı, bantlı ya da zincirli konveyörler, kaydırma aracı, kaldırma ve döndürme masası ya da kayışlı kaldırma cihazları ve çok daha fazla elementi kullanırız. Tüm bunların sonucunda deponuzda yüksek verim oranlarına ulaşırsınız. Paletlerin taşınma hızı 0,45 m/s’ye ulaşırken haznelerin hızı 1,50 m/s’ye ulaşır. Bunlar, yüksek atlamaları köprülemek de dâhil olmak üzere mümkün olan en dar alandalar gerçekleştirilebilir. Burada malzeme akışı teknolojisi ve kontrol teknolojisi, kontur kontrolü, sarıcı ve süreçlerinizin için önemli olan diğer her şey vardır.

Vizyon sahibi taşıma sistemleri: sürdürülebilir başarı için bütünsel planlama

İster mevcut bir tesisi optimum seviyeye getirmek isterse de yeni bir depo oluşturmak olsun: Size kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sunar ve kullanımınız için doğru taşıma aracını buluruz. Ürünlerimiz ve süreç birikimimiz ile ihtiyaçlarınıza uygun sistem için sizinle birlikte çalışabiliriz. Bu sayede forklift filonuzu azaltabilir ve deponuzun artan yer kapasitesini optimal bir şekilde kullanabilirsiniz. En küçük nakliye sandıklarından tam palet kullanımına kadar, taşınacak olan ürünlerin mümkün olduğunca geniş ürün yelpazesine sahip olması için size çözümler sunuyoruz. Bütünsel planlama için servis tekliflerimizi sunuyoruz. Lojistiğiniz sürekli olarak hareket halinde olsun diye: verimli, güvenli ve hızlı.

Başka sorularınız var mı?