444 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage Radyo veri terminalleri

Radyo veri terminalleri

  • Hala kağıt listelerle mi çalışıyorsunuz? Öyleyse size bir önerimiz var: Jungheinrich araç terminalleri, daha fazla depo verimliliği için size sağlanan güvenilir bir çözümdür.
  • Kağıtsız görev işlemesi
  • Çok yönlü bağlantı noktaları sayesinde esnek kullanım seçenekleri
  • Sağlam & güçlü

Radyo veri terminalleri WMT 110/ 115

Kağıtsız görev işlemesi

Jungheinrich telsiz veri çözümleri, eskiden depolarda kullanılan kağıt listelerin yerine geçer ve önemli ölçüde hacim, verimlilik ve kaliteyi arttırma ve maliyetleri düşürme imkanı sunar.
Sağlam. Güçlü. Esnek.

Jungheinrich araç terminalimiz WMT 110/115, özellikle zorlu forklift görevleri ve lojistik alanında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Bunlar özellikle dayanıklı ve performanslı olup kullanılan tüm yönetim sistemleri ve WLAN altyapılarına kolayca bağlantı kurulması için optimum şekilde donatılmışlardır. Jungheinrich araçları için montaj standarttır, ancak diğer araç tiplerinde de kolayca mümkündür.Çok sayıda sunulan donatım opsiyonlarını, her ortam için sağlam yapı şekli ile bağlantılı olarak örn. iki farklı boy, Bluetooth, RFID okuyucu ve ayrıca çeşitli depo donanımları, işletim sistemleri ve dokunmatik ekranlar gibi çok sayıda sunulan donatım opsiyonları, Jungheinrich WMT'lerin her uygulama durumu için en iyi seçim olduğunu garanti eder, hem de en iyi fiyat performans oranı ile.

Features

Başka sorularınız var mı?