444 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage EZS 7280

Koltuklu çekici 28,0t

  • 28.000 kg
  • Rampa tırmanışlarında en yüksek performans
  • Ergonomik çalışma alanı
  • Küçük dönme yarıçapı
  • En iyi korozyon koruması
  • Yüksek enerji verimliliği

EZS 7280

EZS 7280 koltuklu akülü çekici, havaalanı apronlarında veya endüstri şirketlerinin işletme tesislerinde ağır yüklerin taşınması için son derece uygundur. 28 tonluk azami çekme kapasitesi, güçlü tork ve iyi fren performansı ile birlikte yükleri kolayca ve güvenle hareket ettirir. Özel yeteneği, rampa tırmanışlarında büyük yükleri taşıyabilmesidir. Rampada durmak ve kalkmak, otomatik park freni ve eğim asistanı sayesinde her zaman sorunsuz bir şekilde mümkündür.Sahadaki en dar yerlerin dahi kompakt ölçüler ve ön tekerleklerin büyük direksiyon tahdidi sayesinde güvenli bir şekilde üstesinden gelinebilir. 2x10 kW tahrik motorları sadece tahrik kapasitesi ile ön plana çıkmayıp, aynı zamanda ayrı ayrı kontrol edilen tahrikler de özellikle düşük hızlarda aracın manevra kabiliyetine de katkıda bulunmaktadır.

Çekici özellikle sık dışarıda kullanımlara yönelik tasarlanmıştır. Şasideki KTL (katodik daldırma) kaplaması, aracı en olumsuz hava koşullarında dahi korur.

Bu gibi durumlarda sürücü için isteğe bağlı olarak katlanabilir veya sürgülü kapaklı çeşitli hava koşullarına karşı koruma kabinleri mevcuttur, böylece gün boyunca koruma altında çalışmak mümkündür.Araç standardına uygun pedal düzenlemesi ve ayarlanabilen direksiyon konumu, her sürücünün EZS 7280'i çok kısa sürede güvenli bir şekilde hareket ettirmesini sağlar.Tüm görevlere yönelik yeterli enerji, 930 Ah’ya kadar azami kapasiteye sahip aküler sayesinde sağlanmaktadır. Bir 500 Ah lityum iyon akü, hızlı ve ara şarj etme özelliğinden dolayı, akü değiştirmeyi tamamen gereksiz kılmaktadır.

Lityum iyonlar

Tasa yok. Taviz yok.

Jungheinrich “Li – Ion Guarantee Plus” ile, üstün kaliteye sahip lityum – iyon akülerimiz için sizlere 8 yıla varan performans garantisi veriyoruz.

Features

Başka sorularınız var mı?