444 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Content EFG-Special 1

Akülü forklift

EFG. DAHA FAZLASI İÇİN ENERJİ.

Şimdi lityum iyonlu EFG’ye geçin: değişim primi ve çifte garanti ile.

Çevik ve çok yönlü EFG denge ağırlıklı forklift ile her işlem, maksimum performans ve minimum enerji kullanımı ile gerçekleşiyor: Son nesil üç fazlı akım motoru, PureEnergy konsepti ile maksimum verim, üretkenliği artıran ergonomi ve optimum güvenlik.

Üstün lityum iyon teknolojisine sahip Jungheinrich EFG sayesinde Rekabet yarışında başı çekeceksiniz. Yüksek performans, kısa şarj süreleri, bakım gerektirmezlik ve özellikle uzun kullanım ömrü, Jungheinrich lityum iyon akülerinin uzun süreli ekonomik enerji kaynakları olmasını sağlıyor.

Bu bağlamda size Çifte garanti sunuyoruz:
Tam lityum iyon gücününü 6 aylık müşteri memnuniyet garantisi ile, lityum iyon akülerinizi 5 yıllık garanti ile güvence altına alın.

Buna ek olarak kurşun asitli akülü forkliftinizi ya da LPG forkliftinizi, lityum iyon akülere sahip Jungheinrich EFG’yle değiştirmek istediğinizde size özel bir değişim primi alırsınız.

HEMEN TEKLİFE GİT


EFG avantajlarına genel bir bakış:

Content EFG-Special 2


Lityum iyonlar - Rekabetçi piyasada ileri atılma yolunuz.

Teknoloji devleri ve üreticileri tarafından mükemmelleştirildi.

Jungheinrich aküleri, şarj cihazlarını ve araçla alakalı diğer tüm bileşenleri kendi bünyesinde geliştirir ve üretir. Sistemin bütün parçalarını birbiri ile bağlayabilir ve her yönü ile tam bir performans elde edebilirsiniz.

Sonuç: Lityum iyonlu bir EFG’de açık ara en kalıcı enerji kaynağına sahip olursunuz. Ekstra kısa şarj etme süreleri ve bakım gerektirmemezlik sayesinde. Araçlar nereyse hiç ara verilmeden kullanılabilir. Güç her zaman elinizin altında olur. Yorgunluk belirtisi göstermez, ekstra uzun ömre sahiptir.

Lityum iyon gücünün tamamını Çifte garanti sunuyoruz

Jungheinrich lityum iyon teknolojisi ile rakiplerinize fark atarsınız: % 20’ye kadar daha az enerji tüketiminde maksimum performans.

Değişim hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Çifte garanti ve bireysel değişim primimiz sayesinde. 

Artık yanmalı forklift zamanlarını ya da pahalı kurşun asit akü değişimini geride bırakabilirsiniz. Jungheinrich’in üstüm lityum iyon gücünün sağladığı maksimum verim ve sıfır bakım sayesinde rakiplerinizi kolaylıkla geride bırakabilirsiniz.

Şimdi lityum iyon teknolojisine geçin ve değişim primleri ile satış ya da kiralama tekliflerimizden kâr edin:

Content EFG-Special 5

Akülü forklift - çevik ve güçlü

Çevik akülü forkliftlerimizle iç ve dış mekandaki işlem performansınızı minimum çevre kirlenmesinde maksimum duruma getirirsiniz. Emisyonsuz üç fazlı akım motorları, güçlü performansı ve minimum tüketimi birleştirir. Bu, ağır yüklerin hareket ettirilmesinin en temiz ve en verimli yoludur. Akü konusunda seçim sizin: yenilikçi lityum iyon teknolojisi veya bilinen kurşun asitli aküler.

Çevik akülü forkliftlerimiz güçlü yönlerini özellikle depoda manevra yapmak için çok az yer bulunduğunda ortaya koyar. Çünkü küçük ve kompakt yapı şekli sayesinde bunlar dar koridorlarda dahi kolaylıkla yönlendirilebilir. Araçlar en iyi performanslarını iç mekandaki düz zeminlerde sergilemesine rağmen elbette dış mekan kullanımları için de uygundur. Diğer bir avantaj: Asansör sayesinde akülü forkliftler hem rafları hem de istifleri kumanda edebilir. Ayrıca, 2.300 ve 7.500 milimetre arası kaldırma yüksekliklerine ulaşır. Bu durumda taşıma kapasitesi 5 ton kadardır. Günlük kullanımda sürücüler akülü forkliftlerimizle çalışmanın avantajlarından faydalanırlar - bunlar ekstra koltuk konforu, çevre görüşü ve insanı, yükü ve depoyu koruyan kapsamlı sürücü destek sistemleri sunar.

AC teknolojili akülü forklift

Yenilikçi AC teknolojisi aynı şekilde çok sayıda avantaj sağlar. Bunlar akülü forkliftin dinamik bir sürüş tutumuna ve daha ağır yüklerde dahil üstün işlem performansına sahip olmasını sağlar. Buna rağmen, daha fazla performans aynı zamanda daha fazla tüketim demek değildir. Örneğin rejeneratif frenleme, enerjinin yüzde 30’unu tekrar aküye iletir. Bu ek enerji vasıtasıyla akülü forkliftlerimiz tek şarjla daha fazla işin üstesinden gelir. Bunun dışında üç fazlı akım motorları aşırı derecede bakım gerektirmez özelliğe sahiptir ve işletim masraflarını düşürür.

Akülü forkliftler için aküler

Akülü forkliftin hangi tür aküyle çalıştırılacağı taleplere bağlıdır. Geleceğe yönelik lityum iyon teknolojimiz hızlı şarj süreleri ve neredeyse tam olarak bakım gerektirmez özelliği ile ikna eder. Ayrıca lityum iyon aküleri, standart akülere nazaran üç kat daha dayanıklıdır. Eğer halihazırda akülü forkliftlerimizden birine sahipseniz bunu sonradan kolayca lityum iyon gücüyle donatabilirsiniz.

Buna karşın kanıtlanmış kurşun asitli akülerle özellikle uzun dayanıklılık elde edersiniz. Çünkü size intralojistik branşında tek olan 2Shifts1Charge sözünü veriyoruz: Elektrikli denge ağırlıklı forkliftlerimiz, aküyü değiştirmeksizin veya ara şarja gerek kalmaksızın tek seferde iki vardiya boyunca çalışır. Böylece zamandan, enerjiden ve masraftan tasarruf edersiniz.

Başka sorularınız var mı?