444 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage Dizel forklift LPG’li forklift

Dizel forklift / LPG’li forklift

Güçlü dizel forklift ve LPG’li forklift

Dizel forkliftlerimiz ve LPG’li forkliftlerimiz verimli ve dayanıklıdır. 1.6 ila 5 ton arasındaki taşıma kapasitesi ile ürün hareketi sırasında güç sağlarken depoda ve üretimde tasarruf etmenizi sağlar.

Dış mekan kullanımı için: Dizel forklift ve LPG’li forklift

Dış mekânlarda kullanmak üzere özellikle güçlü performansa sahip forkliftler mi arıyorsunuz? O zaman kirli ya da tozlu ortamlarda, düz olmayan ortamlarda çalışmayı gerektiren zorlu uygulamalarda güvenli kullanım sunan, içten yanmalı motora sahip araçlarımız, dizel forkliftleri ya da LPG’li forkliftleri öneriyoruz. 

Modele bağlı olarak bu güçlü araçlar sizlere 5 tona kadar taşıma kapasitesi sunuyor. Hangisini seçtiğinizin bir önemi yok; bütün çeşitlerimizin kullanımı oldukça kolaydır: Dizel forkliftlere birkaç dakika içinde yakıt ikmali yapılabilir, LPG’li forkliftlerde gaz silindiri vakit kaybetmeden değiştirilir.

Daha fazla performans ve daha az yakıt tüketimi için güçlü motorlar

LPG’li forkliftlerimizin ya da dizel forkliftlerimizin özelliği uzun ömürlü olmalarıdır ve bu birçok kez kanıtlanmıştır: otomobil endüstrisinde kapsamlı bir şekilde test edilmiş güçlü motorlar. Düşük hızlarda bile yüksek torka ulaşırlar. Bu özellik depoda ya da üretimdeki günlük kullanım için mükemmeldir. Jungheinrich tarafından geliştirilen sistem yazılı ile birleştirilen bu motor teknolojisi, araçların özellikle enerji tasarrufu sağlayacak şekilde çalışmalarını sağlamıştır. Bu sayede araç kullanımlarında düşük yakıt tüketimi ve oldukça düşük emisyon değeri sağlanmış olur. Bu araçların sağladığı diğer bir avantaj ise sessiz çalışabilmeleridir. Hem dizel forkliftler (DFG), hem de LPG’li forkliftler (TFG) oldukça sessizdir.

Hidrostatik tahrikle donatılmış olan DFG/TFG 425/430s/435s gibi LPG’li ve dizel forkliftlerimizin yeni nesil serisinden faydalanın. Bu araçların mekanik bileşenlerinin sayısı daha az olduğu için buna uygun olarak daha az bakım gerektirirler. Bu noktada tork konventörlü, güçlü ve çok yönlü forkliftler, özellikle de işlem performansı açısından dikkat çekici nitelikte: Rakip araçlarla kıyaslandığında bu araçlar, düşük yakıt tüketimi ile birlikte yüksek işlem performansı sunuyor.
 

Content dizel forklift - LPG forklift

Birinci sınıf forkliftler 

Maksimum sonuçlar için daha fazla performans ve güvenilirlik

İsteğinize göre forkliftinizi seçin!


DFG 316 DFG 316 Dizel forkliftler


3.300 mm kaldırma yüksekliği ve 1.600 kg taşıma kapasitesi ile DFG 316 sağlamdır, ekonomiktir ve az bakım gerektirir.

Daha geniş bilgi


TFG 425s (1) TFG 425s LPG'li forklift 


3.300 mm kaldırma yüksekliği ve 2.500 kg taşıma kapasitesi ile TFG 425S sağlamdır, ekonomiktir ve az bakım gerektirir.

Daha geniş bilgi


Eğer başka bir forkliftle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için mutlaka bir çözüm buluruz. Tüm forkliftler bilinen Jungheinrich koşullarında teslim edilir.


Stage Dizel forklift LPG’li forklift

Özel teklifimizle, sizin için doğru çözümün sunulacağından emin değil misiniz? Sizin için sık sorulan sorulardan birkaçını cevapladık:

Soru: Bu kampanya ile birlikte daha az kaliteli olan forkliftler mi satıyorsunuz?
Cevap: Hayır, tüm dizel ve LPG forkliftlerimiz zorlu koşullarda maksimum performans ve dayanıklılık göstermek üzere tasarlanmıştır. Bu forkliftlerden her biri, her zamanki Jungheinrich şartlarında, üstün Jungheinrich kalitesinde teslim edilir.

Soru: Bu güvenilir bir teklif mi? Bu teklifle gerçekten tasarruf yapabilir miyim?
Cevap: Evet, çünkü biz 60 yıldan fazla bir tecrübeye sahip, üst sınıf bir üreticiyiz. Böylesi yüksek kaliteli forkliftleri, başka bir yerde daha iyi bir fiyata bulamazsınız.

Soru: İndirim cazip, ama neden yeni forkliftlere ihtiyaç duyayım? Yeni forkliftler almanın, şirketimin daha başarılı olmasına katkısı olabilir mi?
Cevap: Asıl soru şu olmalıdır: Eski ve güvenilmez cihazların sunduğu ortalama bir performans ve motivasyonu olmayan çalışanlar ile daha iyi sonuçlar elde edebilir misiniz? Özel güncel indirimlerimiz, birinci sınıf kalitede forklift sahibi olmanız için size en iyi fırsatı sunmakta, malzeme akışınızı ve çalışan motivasyonunuzu önemli ölçüde geliştirmektedir.

Forkliftlerinizin kalitesini güvence altına alın ve performansınızı artırın!

İletişim

Bizi Arayın

Telefon

444 5864

İrtibata geç

Başka sorularınız var mı?