444 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage ECE 220_225

Sipariş toplayıcı 2,0 - 2,5t

  • 125 mm
  • 2.000 - 2.500 kg
  • Düşük enerji tüketiminde maksimum toplama performansı
  • En yüksek performans için güçlü motor
  • Çok fonksiyonlu direksiyon jetPILOT
  • Optimum bir çalışma alanı için kişiye özel opsiyonlar

ECE 220/ 225

ECE 220/225, en yüksek toplama performansını optimum enerji verimliliği ve birinci sınıf sürüş konforu ile birleştirir. Farklı donanım paketleri ve yük ve direksiyon açısına bağlı sürücü destek sistemi curveCONTROL (opsiyonel), ECE 220/225’in güçlü yönlerini ortaya çıkartırlar. Bunlar aynı zamanda en iyi enerji kullanımında, dinamik hızlanmayı, güvenli viraj sürüşünü ve yüksek son hızı mümkün kılar.Patentli çok fonksiyonlu direksiyon simidi jetPILOT'lu merkezi sürücü yeri, otomobilde olduğu gibi sezgisel ve rahat kullanım sağlar. Tüm kumanda elemanlarının ve aksesuar parçalarının rahat erişilebilirliği, sipariş toplama işlemini kolaylaştırır. Standart modellerde halihazırda mevcut olan konfor donanımı ve kapsamlı opsiyon kataloğu vasıtasıyla ECE, tüm kullanım taleplerinde gereksinime uygun olarak uyarlanabilir.Jungheinrich, azami performans gerektiren sipariş toplama işlemleri için ECE'nin yarı otomatik kontrolü easyPILOT'u geliştirmiştir. Bireysel depo taleplerini karşılamak için 2 farklı kumanda türü temin edilebilir:

1. easyPILOT Control (Kumanda paneli ve kontrol bandı ile),

2. easyPILOT Follow (araç otomatik olarak kullanıcıyı takip eder).easyPILOT kullanıcıya, araca binmek ve aracı sürmek zorunda kalmadan aracı bir sonraki toplama yerine götürme imkanı sağlar. Böylece sadece gereksiz yürüme mesafeleri ortadan kalkmış olmaz ayrıca toplama performansı - özellikle kısa mesafelerde - belirgin oranda artırılır. easyPILOT Control özellikli ECE'lerimiz için opsiyonel olarak depo yönetim sistemi bağlantısı driveNAVIGATION da ek verimlilik artışı sağlar.ECE 220/225, mükemmel hız ve hızlanma değerlerinin ve piyasadaki en iyi enerji tüketimi değerlerinin yanı sıra, kapsamlı seçenek kataloğu sayesinde özellikle easyPILOT ile bağlantılı olarak deponuzun verimliliğini aktif olarak artırmak için en iyi koşulları sunmaktadır.Lityum iyonlar

Tasa yok. Taviz yok.

Jungheinrich “Li – Ion Guarantee Plus” ile, üstün kaliteye sahip lityum – iyon akülerimiz için sizlere 8 yıla varan performans garantisi veriyoruz.

Features

Model genel bakışı

Model Azami taşıma kapasitesi Azami kaldırma (h3) Sürüş
hızı
Toplam
uzunluk
Akü
gerilimi 
ECE 2202000 kg125 mm12,5 km/sa2420 mm24 V
ECE 2252500 kg125 mm12,5 km/sa3670 mm24 V

Başka sorularınız var mı?