Stage EJD 118

Yaya kumandalı istifleyici 1,8t

  • 1500 - 2100 mm
  • 1800 - 1800 kg
  • Güçlü, bakım gerektirmeyen üç fazlı akım sürüş motoru
  • Çevik ve kompakt
  • ProTracLink vasıtasıyla optimum sürüş özellikleri
  • Doğru yük konumlandırması

EJD 118

Akülü yaya kumandalı istifleyici EJD 118 özellikle kısıtlı alanlarda yüksek performans ve çok yönlü kullanım seçenekleri talep edildiğinde güçlü yönlerini gösterir. Akülü transpalet ve istif makinelerinin önemli niteliklerini bir araçta birleştirir ve aynı zamanda küçük ve kompakttır:


  • Akülü transpalet olarak EJD 118, 2.000 kg ağırlığa kadar yükler için kısa taşıma mesafelerinde ekonomik bir yardımcıdır.
  • Akülü istif makinesi olarak ise 2.100 mm kaldırma yüksekliğine kadar istifleme görevlerini gerçekleştirir.
  • Çift katlı forklift olarak EJD, 2 adet üst üste duran Euro paleti aynı anda alır ve bu şekilde kullanım sürelerini yarıya indirir (çift katlı kullanımda taşıma kapasitesi: mast kaldırmada 800 kg ve tekerlek kolu kaldırma işleminde 1.000 kg).Devir sayısı kontrollü hidrolik motor ve opsiyonel olarak temin edilebilen orantısal hidrolik, hızlı ve güvenli bir palet kullanımı sağlar. Hassas kaldırma (standart) sayesinde kesin yük konumlandırması ve hassas ürünlerin rafa veya zemine yumuşak bir şekilde indirilmesi (opsiyonel) EJD 118 için çok kolaydır.660 mm olan kısa ön yapı uzunluğu ve ayrıca kısa çalışma koridoru genişliği sayesinde EJD 118 mağazalarda, çok dar depo bölgelerinde veya kamyon üzerinde kullanılabilir. Kısa yapı yüksekliği ve asansöre entegre görüş penceresi de bunlara ilave edilmiştir. Bu, kullanıcının boyunun uzunluğundan bağımsız olarak çatallara ve çevresindeki bölgelere en uygun görüşü sağlar. Uzun kumanda kolu, kullanıcıya düşük direksiyon gücü sarf ettirirken, yüksek güvenlik sunar.EJD, enerji bakımından da en kolay kullanım ile ikna eder: Opsiyonel olarak mevcut, bakım gerektirmeyen lityum iyon akü (110 Ah), entegre akü şarj cihazı sayesinde her 230 V elektrik prizinde yeniden şarj edilebilir. Hızlı ve ara şarj özelliği bu durumda çok vardiyalı işletimde bile esnek kullanım imkanı sağlar. Ayrıca silentDRIVE opsiyonu sese duyarlı bölgelerde veya zamanlarda kullanım için en iyi şartları sunar.EJD 118, kompakt tasarımı ve düşük araç ağırlığı sayesinde en dar alanlarda bile etkili nakliye ve istifleme görevlerini yerine getiren çok yönlü kullanılabilen bir istifleyicidir.

Lityum iyonlar

Jungheinrich Lityum İyon Teknolojisi ile her zaman bir adım önde olursunuz: maksimum performasta %20'ye kadar daha düşük enerji tüketimi. Üç kat daha uzun ömür. Çok kısa şarj olma süreleri. Bakım gerekmeyen yapı. Düşük işletim maliyetleri.

Features

İlişkili ürünler

Başka sorularınız var mı?