0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Asansörsüz_ERE

ERE akülü kumanda kollu transpalet

Orta mesafeli nakliyeler için bu araçlar katlanabilir ya da sabit durma platformu seçenekleri sayesinde mükemmeldir. Son derece sağlam, güvenilir, emniyetli. Ve en iyisi, ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanmış olması: En zorlu uygulamalarda bile verimli sürüş için tek bir tuşla yenilikçi seçenekler. 

Tam otomatik kullanımlar için de donatılmıştır

Akıllı otomasyon bileşenleri, sahada denenmiş olan seri araçlarını, otomatik sürücüsüz nakliye araçlarına dönüştürür. Akıllı yazılımla birlikte depoyu geleceğe hazırlar, süreçleri düzene sokar ve verimliliği yeni bir seviyeye taşır. Otomasyon için yetkin bir ortak olarak, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış, deponuzun verimliliğini otomatik olarak yükseltecek otomatik sürücüsüz nakliye sistemini (FTS) planlıyor ve hayata geçiriyoruz. 

Yaya/yolcu kombinasyonu olarak orta mesafeler için

Stage orta mesafe

Sağlam, güvenilir ve işletmeye özgü yapılandırılabilir. Tam olarak ihtiyacınız olan şey.

Sağlam yapı şekli sayesinde ERE sadece daha fazla güvenilirlik sağlamakla kalmaz, ayrıca kompak çevikliği bir yolculu aracın rahatıyla birleştirir. Bu onu güce yönelik kullanımlar için ideal araç durumuna getirir. Mükemmel ERE’yi ürün hareketine, nakliye mesafesine ve aracın kullanım yerine dair talepleriniz doğrultusunda yapılandırın.

ERE avantajlarına genel bir bakış:

Sürücü yerine sahip akülü transpalet ERE’ye dair daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?


1 dakikada yeni yolculu akülü transpalet ERE hakkındaki tüm önemli bilgiler. ERE’nin neler yapabildiğini kendiniz görün.

Content orta mesafe (4)


Güçlü yolculu akülü transpalet ERE
 yanınızda.

Content orta mesafe

Sağlam ve güvenilir.

Sağlam çelik şasi sayesinde ERE akülü transpaletleri sürücü ve araç için güvenilirlik ve güvenlik sağlar. Bu nedenle ERE, en zor rampa kullanımı ve palet taşıyıcılığı için en uygun şekilde tasarlanmıştır.
Content orta mesafe (2)

Değişken ve çok yönlü.

Cihazın işlem hacmi, nakliye ya da kullanım gereksinimlerine bağlı olarak ERE’nizi ihtiyaçlarınıza göre ayrı ayrı yapılandırın. Yolculu akülü transpaletinizi ihtiyaçlarınıza göre kombine edin ve dört farklı durma platformundan birini seçin. 50 farklı donanım opsiyonunu mevcuttur ve piyasadaki diğer araçlarla kıyaslandığında yüzde 15 daha fazla üretkenlik artışı elde edebileceğiniz positionCONTROL seçeneğini seçebilirsiniz.Content orta mesafe (3)

Hızlı ve üretken.

ERE’nin “hızlı koşucu” olarak adlandırılmasının ardında bir sebep var. Yolculu akülü transpalet 14 km/sa hızla, piyasadaki en hızlı araçtır. DrivePLUS opsiyonu ile işlem performansınızı rakiplerinize oranla yüzde 19’a kadar artırabilirsiniz.
Content orta mesafe (1)

Çevik ve kompakt.

ERE akülü transpaleti pazardaki en kısa ve en kompakt yolculu araçtır ve sürücü koltuğuna rağmen sınırlı alanlarda kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Kamyonlara yükleme ve kamyonlardan boşaltma, ağır yüklerin mesafe nakliyesi ve çok farklı ürünlerin sipariş toplaması, ERE yolculu akülü transpaletlerle adeta bir çocuk oyuncağına dönüşüyor.Content EJE 3

Enerji verimliliği.

ERE yolculu akülü transpaletlerin bileşenlerinin birbiriyle, önceki modellere göre daha iyi eşleşmesini sağladık; böylece sonra nesil ERE ile yüzde 23’e kadar önemli ölçüde daha az enerji tüketimi sağlayabilirsiniz (piyasadaki diğer ürünlerle karşılaştırıldığında). 
Lityum iyon akülerimizden faydalanın: Kısa şarj etme süreleri, bakım gerektirmezlik ve uzun kullanım ömrü; bunlar, geleneksel akülerle kıyaslandığında lityum iyon teknolojisinin sunduğu en önemli avantajlardır.

Daha fazla bilgi edinin

Bizi Arayın

Satış

İrtibata geç

Başka sorularınız var mı?