444 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage ERE 225a

Otomatik alçak transpaletler

  • 122 mm
  • 2.500 kg
  • Otomatik, güvenilir ve oluşabilecek tehlikelere karşı güvenlidir
  • Optimize edilmiş nakliye yolları
  • Mevcut sürüş yollarının kullanımı
  • Kısa amortisman süresi
  • Yüksek taşıma kapasitesi
  • Opsiyonlu donanım seçenekleri sayesinde projeye özgü uyarlama

ERE 225a

ERE 225a, seri araçlarımız bazında sürücüsüz bir taşıma sistemidir. Burada kendini kanıtlamış makine mühendisliği, hassas navigasyon tekniği ve geniş kapsamlı güvenlik bileşenleriyle birleştirilir. Bu şekilde güvenirlik ve güvenliğin en yüksek ölçüsü oluşur.ERE 225a karma işletimde manuel araçlar ve yayalar ile kullanılabilir. İster mevcut fabrika yapılarına veya yeni yapıya bir entegrasyon olsun – ERE 225a nakliye işlemlerinizin verimliliğini artırmak için mükemmel seçimdir. ERE 225a, değişken çatal uzunluğu ile birlikte yüksek taşıma kapasitesi sayesinde zemin seviyesinde çoklu palet nakliyesi için kullanılabilir.Sürücüsüz taşıma sistemlerin navigasyonu için zemin çalışmalarına gerek yoktur. Bu, Jungheinrich markasına ait warehouseNAVIGATION üzerinden gerçekleştirilir. Bu lazer navigasyonu için reflektörler sürüş yolunda, örn. raflar, sütunlar ve duvarlar gibi uygun nesnelere takılır veya doğal noktalar kullanılır.

Sürücü taşıma sistemi kolayca mevcut BT ve yazılım ortamlarına entegre edilebilir. Jungheinrich WMS veya diğer mevcut WMS/ERP sistemleri gibi bir Host sistemine bağlantılı, ödüllü arabirimimiz, Jungheinrich lojistik arabirimi sayesinde sorunsuz şekilde mümkündür. ERE 225a şeklindeki sürücüsüz taşıma sistemi kendi başına çalışan sistem ile Host arabirimi olmayan bağımsız bir sistem olarak da kullanılabilir.Modüler sistem yapısı sayesinde müşteri için özelleştirilmiş süreçler yansıtılabilir ve ayrıca esnek ve hızlı bir şekilde işlem değişikliklerine tepki verilir. Bu durum FTS sisteminin özel taleplerinize uygun şekilde kullanımı için sağlam bir temel oluşturur.

Lityum iyonlar

Tasa yok. Taviz yok.

Jungheinrich “Li – Ion Guarantee Plus” ile, üstün kaliteye sahip lityum – iyon akülerimiz için sizlere 8 yıla varan performans garantisi veriyoruz.

Features

Başka sorularınız var mı?