0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage ERC 215a

Otomatik yüksek transpalet

  • 3.100 - 4.000 mm
  • 1.300 - 1.500 kg
  • Otomatik, güvenilir ve oluşabilecek tehlikelere karşı güvenlidir
  • Optimize edilmiş nakliye yolları
  • Mevcut sürüş yollarının kullanımı
  • Kısa amortisman süresi
  • Kompakt tasarım

ERC 215a

ERC 215a, seri araçlarımızın temeline dayanan sürücüsüz bir taşıma sistemidir. Burada kendini kanıtlamış makine mühendisliği, hassas navigasyon tekniği ve geniş kapsamlı güvenlik bileşenleriyle birleştirilir. Bu şekilde yüksek düzeyde güvenilirlik ve güvenlik oluşur.ERC 215a karma işletimde manuel araçlar ve yayalar ile kullanılabilir. İster mevcut fabrika yapılarına veya yeni yapıya bir entegrasyon olsun – ERC 215a nakliye işlemlerinizin verimliliğini artırmak için ideal seçimdir. ERC 215a'nın kompakt yapı şekli ve yüksek kaldırma yüksekliği ERC 215a'nın kullanım yelpazesini genişletir.Sürücüsüz taşıma sistemlerimizin navigasyonu için zemin çalışmalarına gerek yoktur, bu lazer navigasyonu üzerinden gerçekleşir. Bunun için reflektörler sürüş yolunda, örn. raflar, sütunlar ve duvarlar gibi uygun nesnelere takılır veya doğal noktalar kullanılır.

Sürücüsüz taşıma sistemi kolayca mevcut BT ve yazılım ortamına entegre edilebilir. Jungheinrich WMS veya diğer mevcut WMS/ERP sistemleri gibi bir Host sistemine bağlantılı, ödüllü arabirimimiz, Jungheinrich Lojistik arabirimi sayesinde sorunsuz şekilde mümkündür.ERC 215a şeklindeki sürücüsüz taşıma sistemi kendi başına çalışan sistem ile Host arabirimi olmayan bağımsız bir sistem olarak da kullanılabilir.Modüler sistem yapısı sayesinde müşteri için özelleştirilmiş süreçler yansıtılabilir ve ayrıca esnek ve hızlı bir şekilde işlem değişikliklerine tepki verilir. Bu durum FTS sisteminin özel taleplerinize uygun şekilde kullanımı için sağlam bir temel oluşturur.

Lityum iyonlar

Content lityum iyon + 5 yıl logo
Tasa yok. Taviz yok.

Jungheinrich “Li – Ion Guarantee Plus” ile, üstün kaliteye sahip lityum – iyon akülerimiz için sizlere 8 yıla varan performans garantisi veriyoruz. Böylece, lityum – iyon akülerinizi düşünmeden, işinize odaklanabilirsiniz.

Features

Başka sorularınız var mı?