444 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage EZS_350a

Otomatikleştirilmiş çekici

  • 5.000 kg
  • Rutin görevlerin yerine getirilmesi için otomatik, güvenilir ve oluşabilecek tehlikelere karşı güvenli
  • Optimize edilmiş nakliye yolları
  • Mevcut sürüş yollarının kullanımı
  • Kısa amortisman süresi
  • Eşdeğerli manüel ve otomatik kullanım

EZS 350a

EZS 350a seri araçlarımız bazında sürücüsüz bir nakliye sistemidir. Burada kendini kanıtlamış makine yapısı, hassas navigasyon teknolojisi ve geniş kapsamlı güvenlik sistemiyle birleştirilir. Bu şekilde güvenirlik ve güvenliğin en yüksek ölçüsü oluşur. EZS 350a karma kullanımda manuel araçlar ve yayalar ile kullanılabilir. İster mevcut fabrika yapılarına veya yeni yapıya bir entegrasyon olsun – EZS 350a işlemlerinizin verimliliğini arttırmak için ideal seçimdir.

EZS 350a’nın navigasyonu, lazer navigasyonu üzerinden gerçekleştirilir, böylece zemin çalışmaları yapılmasına gerek kalmaz. Bunun yerine sürüş yolu üzerinde uygun nesnelere, örneğin raflara, kolonlara ve duvarlara, reflektörler yerleştirilir veya doğal işaretler kullanılır.EZS 350a kullanılarak iş akışları iyileştirilir. Standartlaştırılmış nakliye işlemlerinin örn. üretim beslemesi için otomatik olarak gerçekleştirilmesi, çalışanların üzerindeki ek taşıma görevlerini alır ve onların esas görevlerine odaklanmalarını sağlar.

Sürücüsüz taşıma sistemimiz kolayca mevcut IT ve yazılım ortamına entegre edilebilir. Jungheinrich WMS veya diğer mevcut WMS/ERP sistemleri gibi bir Host sistemine bağlantılı, ödüllü arabirim, Jungheinrich Lojistik arabirimi sayesinde sorunsuz şekilde mümkündür. Fakat sürücüsüz taşıma sisteminizi bağımsız sistem olarak da kullanabilirsiniz, yani host arayüzü olmadan kendi kendine yeten bir sistem olarak.Modüler sistem yapısı, müşteriye özel işlemlerin yansıtılması ve ayrıca esnek ve hızlı bir şekilde işlem değişikliklerine tepki verilmesi için en iyi koşulları sağlar. Bu, taleplerinize göre verimli kullanım için sağlam bir temel oluşturur.Lityum iyonlar

Tasa yok. Taviz yok.

Jungheinrich “Li – Ion Guarantee Plus” ile, üstün kaliteye sahip lityum – iyon akülerimiz için sizlere 8 yıla varan performans garantisi veriyoruz.

Features

Başka sorularınız var mı?