stage ERD 220

Platformlu kumandalı istifleyici 2,0t

  • 1500 - 2905 mm
  • 2000 - 2000 kg
  • Çift katlı kamyon yükleme, yük taşıma veya istifleme kullanımı
  • Verimli tahrik konsepti
  • Değişken araç konfigürasyonu
  • Esnek ve çevik
  • Farklı platform seçenekleri

ERD 120/ 220

Akülü yaya kumandalı istifleyici ERD, kamyonları çift katlı yükleme ve boşaltılma konusunda uzmandır. Bu araç, çok yönlü ve güçlü bir araç olarak sipariş toplama, uzun mesafelerde yüklerin ekonomik olarak nakledilmesi veya 2900 mm kaldırma yüksekliğine kadar depolama/depodan çıkarma için de uygundur.Farklı kullanım alanlarına göre müşteriye özel adaptasyon için durma platformlarından, akü bölmelerinden, tahriklerden ve farklı asansörlerden oluşan bir modüler sistem bulunmaktadır. Böylece, ERD ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir ve optimize edilebilir.Çok sayıda ek opsiyon ve araçların sağlam tasarımı çalışmayı kolaylaştırır, sürücü ve aracın güvenliğini artırır ve kişiler üzerindeki titreşimi azaltır.

Yenilikçi platform yayının yanı sıra komple tahrik ünitesi, standart olarak ShockProtect vasıtasıyla yaylı olarak yataklanmıştır. Özellikle rampa sürüşleri esnasında araca, ürüne ve özellikle sürücüye etki eden darbeler ve çarpmalar azaltılır.Standart elektrikli direksiyon sayesinde ağır yüklerde dahi yorulmadan sürüş imkanı. Viraj sürüşlerinde curveCONTROL sürücü destek sistemi, hızı otomatik olarak azaltması ile güvenliği sağlar. 14 km/saate kadar bir sürüş hızına sahip olan drivePLUS seçeneği, aynı zamanda hızlı ve enerji tasarruflu bir malzeme hareketi sağlar.Özellikle zorlu kullanımlar için hızlı ve ara şarj kapasitesine sahip güçlü lityum iyon aküler veya 465 Ah’ya kadar standart aküler mevcuttur. Modern AC teknolojisi ile birlikte, özellikle çok vardiyalı kullanımda uzun çalışma süreleri ve en düşük güç tüketimi sağlanır.

Lityum iyonlar

Jungheinrich Lityum İyon Teknolojisi ile her zaman bir adım önde olursunuz: maksimum performasta %20'ye kadar daha düşük enerji tüketimi. Üç kat daha uzun ömür. Çok kısa şarj olma süreleri. Bakım gerekmeyen yapı. Düşük işletim maliyetleri.

Features

İlişkili ürünler

Başka sorularınız var mı?