444 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage ETV 216i

Reach Truck 1,6t

 • 4550 - 10700 mm
 • 1600 - 1600 kg
 • Sabit lityum iyon akü
 • Ayarlanabilir sürücü yeri
 • Mükemmel görüş
 • Maksimum taşıma performansı
 • Yüksek rezidüel taşıma kapasitesi

ETV 216i

Reach Truck ETV 216i, etkili ve güvenli istifleme ve depodan çıkarma işlemleri ve ayrıca paletlerin sipariş toplamaya hazır tutulması için ideal çözüm ortağıdır. Hızlı ve ara şarj imkanı, 10.700 mm’ye kadar kaldırma yüksekliği ile çok vardiyalı işletimde dahi esnek bir kullanım sağlar.

Araç ile birlikte tamamen yeni tasarlanmış entegre lityum iyon akü, sıra dışı kompakt bir özelliğe sahiptir.

Böylece kullanıcıya tamamen yeni olanaklar sunulur. Bu sayede örn. geniş ayak bölmesi ve iki yöne ayarlanabilen kol desteği, boy farkı olmaksızın her sürücüye yorulmadan çalışma imkanı sağlar.Kompakt akü sayesinde çatal yönüne olan görüş kısıtlanmaz. Yük ve tekerlek kolları her zaman mükemmel bir şekilde görülür.

Bunun dışında akünün yüksek gerilim sabitliği, hidrolik pompanın daha fazla performans sunmasını sağlar. Ve bunu düşük akü seviyesinde dahi sağlar. Bakım gerektirmemesi ve uzun kullanım ömrüne sahip olması ortaya çıkan maliyetleri düşürür.

Standart araçlarla kıyaslandığında hızlı kaldırma ve itme sayesinde saat başına belirgin oranda daha çok palet taşınabilir.Buna, mükemmel bir çalışma yerinin avantajları da eklenir: Sürücü yeri sadece optimum bir geniş görüş ile göze çarpmakla kalmaz ayrıca tüm kumanda elemanlarına ve aksesuar parçalarına kolay erişebilirliği ile de dikkat çeker. ETV 216i bunun dışında kağıt, çalışma malzemeleri ve içecek şişeleri için eşya koyma bölmeleri sunar.Lityum iyonlar

Jungheinrich Lityum İyon Teknolojisi ile her zaman bir adım önde olursunuz: maksimum performasta %20'ye kadar daha düşük enerji tüketimi. Üç kat daha uzun ömür. Çok kısa şarj olma süreleri. Bakım gerekmeyen yapı. Düşük işletim maliyetleri.

Avantajlar

Stage Campaign ETV 216i

Depoda lityum iyon devrimi için ışıklar yansın.

Jungheinrich ETV 216i.

Dünya çapında tamamen entegre lityum iyon aküye sahip ilk Reach Truck.

Lityum iyon teknolojimizin en genç yeniliğidir o: Jungheinrich ETV 216i. Entegre lityum iyon gücü deponuzda sadece daha fazla performans sağlamakla kalmaz, gerçek devrimsel bir araç tasarımını da mümkün kılar. Belirgin oranda daha büyük olan sürücü yeri, ideal ergonomik çalışma şartları oluşturur. Mükemmel çepeçevre görüş sayesinde ETV 216i kullanım esnasında her zaman üstün güvenlik sunar. Ve kompak yapı türü ve en yüksek kaldırma hızı ile dar raf koridorlarında diğerlerinden daha çevik hareket eder.

Size devrimsel yeni katma değerler sunan dünya çapındaki ilk lityum iyon Reach Truck’ı için ışıklar yansın.

Andersom Testing’den Theo Egberts onaylıyor:
ETV 216i yeni kıstastır.

“Yeni araç örneği olmayan çepeçevre görüş ve ayrıca yeni tür bir araç kabini ile göze çarpar ve önceki yapı serilerinin eksilerini tamamlar - örn. eksik basamak gibi. Forklift, DayLED gündüz sürüş farlarıyla ve kapalı çamurluğuyla çok modern ve dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Bunlar, 3 tekerlek freni ve uzun vadeli kolay bir bakım için vidalanmış itme kanalları gibi aynı şekilde seri donanıma dahildir.”

Logistics Inside’da daha fazlasını okuyun

ETV 216i avantajlarına genel bir bakış:


ETV 216i Campaign Max Performance


Maksimum performans

ETV 216i Performance

Daha fazla işlem performansı için entegre lityum iyon gücü.

Kompak bir şekilde monte edilmiş lityum iyon akü ve bu sayede mümkün olan, tamamen yeni tasarımı ETV 216i’yi deponuzdaki yeni Top-Performer durumuna getirir. Akü ve araç şimdiye kadar hiç görülmemiş bir bütün oluşturur ve en iyi şekilde birlikte çalışır. Lityum iyon teknolojisinin katma değerleri, özellikle aşırı kısa şarj süreli hızlı ve ara şarj imkanı, size esnek bir 7/24 kullanım sağlar. Buna ek olarak daha fazla avantaj mevcuttur: Kompak yapı şekli sayesinde ETV 216i daha çeviktir ve yüzde 23’e kadar daha yüksek bir kaldırma hızıyla ikna eder. Ayrıca yeni araç konsepti daha fazla rezidüel taşıma kapasitesi sağlar. Lityum iyon yedeğine sahip bir araç ile kıyaslandığında ETV 216i ile saat başına yüzde 5’e kadar daha fazla palet işleyebilir.

Performans bakımından ETV 216i avantajlarınız:

 • Lityum iyon akü ve aracınoptimum uyumu
 • Hep aynı seviyede yüksek güç ve performans
 • Aşırı kısa şarj süreleri(Sadece 80 dakikada tam şarj)
 • Bakım gerektirmezve maliyetli alt yapı dahil akü değişimine gerek duyulmaz
 • 5 yıl garanti lityum iyon aküleriniz için
 • % 23 daha yüksek kaldırma hızı,en uygun şekle getirilmiş yapı sayesinde
 • Yüksek rezidüel taşıma kapasitesi yeni araç konsepti sayesinde

ETV 216i lityum iyon Teaser

Jungheinrich lityum iyon teknolojisi

Lityum iyon teknolojimizle rakiplerinize fark atarsınız: kalıcı performans, hızlı şarj süreleri ve bakım gerektirmez özelliği. Tam lityum iyon gücünü 6 aylık bir müşteri memnuniyeti garantisi ve ayrıca lityum iyon akülerinizi 5 yıllık garantimizle güvence altına alın. 

Daha fazla bilgi edininizETV 216i Campaign ergonomi


İyileştirilmiş ergonomi


Optimum ergonomik çalışma için yeni olanaklar.

ETV 216i’nin özellikle kompak monte edilmiş olan lityum iyon aküsü, ergonomik olarak ideal çalışma koşulları için yeni olanaklar oluşturur. Kapsamlı ayar imkanları bulunan belirgin oranda büyütülmüş sürücü yerinde, her boydaki sürücüler hızlı ve kolay bir şekilde optimum kullanım pozisyonlarını bulurlar. Tüm kumanda elemanları ve aksesuar parçaları kolayca erişilebilir. Çok sayıda diğer ergonomik avantajlarla birlikte - koltuk ve kol desteğinin kombine süspansiyonu veya sürücü diyalog sisteminin kol desteğine entegre edilmesi gibi - ETV 216i motivasyonlu sürücüler için mükemmel koşullar ve rahat, yormayan ve performans artırıcı çalışma sunar.

Ergonomi bakımından ETV 216i avantajlarınız:

 • Daha geniş koltuğa ve daha geniş ayak bölmesine sahip büyük sürücü yeri
 • Çok fazla güç gerektirmeden koltuğun, kol desteğinin ve direksiyon simidinin kapsamlı, ayrı ayar imkanları.
 • Depo yönetim sistemi terminalleri, yazıcı ve daha fazlası için çeşitli sabitleme imkanları
 • Çalışma yardımcı maddeleri için pratik eşya saklama alanları
 • İyi görülebilir ve geniş biniş basamağı

ETV 216i Campaign Safety


Yüksek güvenlik


ETV 216i Safety

Daha iyi çepeçevre görüş için devrimsel tasarım.

ETV 216i’nin devrimsel tasarımı sürücülerinize her zaman mükemmel bir çepeçevre görüş sunar. Entegre lityum iyon akü ve akü bölmesinin olmaması sayesinde, çatal yönüne olan görüş artık kısıtlanmaz. Yük ve destek ayakları artık mükemmel bir şekilde görülebilir. İki tutamak ve geniş basamak yardımıyla kullanıcı için ergonomik bir üç nokta binişi mümkün olur. Daha fazla güvenlik özellikleri, sürücülerinizi ek olarak korur. İster binerken veya inerken, ister sürüş esnasında veya paletlerin depolanması ve depodan alınması esnasında olsun - ETV 216i ile yüksek performansta dahi deponuzda her zaman güvenli sürüş yaparsınız.Güvenlik bakımından ETV 216i avantajlarınız:

 • Yük ve destek ayaklarına mükemmel görüş
 • İnce tavan takviyeleri sayesinde iyileştirilmiş çepeçevre görüş
 • Güvenli depolama ve depodan alma için opsiyonel panoramik cam tavan
 • Ayak koruması, iki tutamak ve geniş, yukarıdan iyi görülebilir basamak sayesinde güvenli binme ve inme
 • Omuz koruması ve opsiyonel baş koruması


Deponuzda lityum iyon devrimini başlatın!

Siz de kişisel danışmanlık randevunuzu hemen şimdi alın.


Bizi Arayın

Satış

Telefon

444 5864

İrtibata geç

Features

Model genel bakışı

Model Azami taşıma kapasitesi Azami kaldırma (h3) Sürüş
hızı
Toplam
uzunluk
Akü
gerilimi 
ETV 216i1600 kg10700 mm14 km/sa2419 mm51,2 V

Başka sorularınız var mı?