Stage otomasyon süreci 4
BAŞARILI OTOMASYON

Otomasyon süreci

Doğru partner ile başarılı otomasyon. Uzman bir otomasyon partneri olarak, ihtiyaçlarınıza uygun lojistik sistemi planlayıp dizayn ederek deponuzun otomatikleştirilerek etkin maliyet ile yönetilmesine olanak tanırız. 

Otomasyon deponun yüksek verimlilik ve esneklikte çalışmasına giden yoldur. Ancak her otomasyon çözümü başarıya götürmez. En pratik yöntem tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış ve sizin depo ortamınız ile ihtiyacınız olan otomasyon seviyesine mükemmel şekilde uyum sağlayan bir sistem kurgulamaktır. Sizin profesyonel partneriniz olarak biz, size sürekli artar düzeyde spesifik hale gelen müşteri taleplerinize cevap verebilecek maksimum düzeyde esnekliği sağlayacak bir özel otomasyon çözümü planlıyor ve uyguluyoruz. Bu size aynı zamanda farklı ürünleri içeren büyümenizi güvenilir şekilde yönetmenizi sağlarken ekonomik ve genel açıdan çok ciddi verimlilik kazancı da oluşturuyor. Proje başarılı bir sonuçlanma safhasına geldiği anda, sektörde eşsiz olduğumuz yanımız olan servis ağımızla yanınızda oluyoruz. Böylece, otomatik tesisinizin güvenilir bir şekilde çalışmaya devam etmesini ve olası arıza sürelerini en aza indirmesini sağlıyoruz.

3 adımda size özel otomasyon çözümü.

Ana işletmeci olarak size adım adım esnek ve güçlü bir otomasyon çözümüne yönelik danışmanlık sunarız ve yanınızda oluruz. Planlamadan projelendirmeye, gerçekleştirmeden ve işletime almadan başarılı proje bitiminden sonra servis ve desteğe kadar. Her zaman şeffaf, güvenilir ve azimli - farklı branşlarda intralojistik süreçlerin otomasyonunda uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile.

Content otomasyon süreci 1 Adım 1 - İhtiyaca göre bireysel çözümler.

Planlama ve projelendirme.

Sizin için en uygun otomasyon derecesini bulmak için ilk adım olarak malzeme ve bilgi akışı açısından bireysel taleplerinizi analiz ediyoruz. Malzeme akış analizleri, sistem gösterimleri veya CAD tasarımları gibi farklı enstrümanlarla gerçek ve itibari durumları şeffaflaştırıyor ve optimizasyon potansiyellerini ortaya çıkarıyoruz. Bu temele dayanarak kaba planlamada farklı çözüm varyantlarını kontrol ediyor ve bunları öncelikle işletme ekonomisi açısından değerlendiriyoruz. Hedef her zaman süreçleriniz için maksimum verimliliği ve esnekliği ortaya çıkarmaktır. Optimum çözüm için karar verildikten sonra ince planlama başlar. Yüksek bir detay derecesiyle gelecekteki süreçlerinizi görselleştiriyoruz, gerekli maliyeti hesaplıyoruz ve gerçekleştirme için kesin bir randevu planlaması oluşturuyoruz. Bunu yaparken sadece intralojistik süreçlerinizin güncel performansını dikkate almıyor, bunun yanı sıra uzun vadeyi de düşünüyoruz. Çünkü her zaman esnek kalmanız için başından beri otomatikleştirilmiş depo ortamınızın sorunsuzca genişletilebilirliğini ve uyarlama kabiliyetini de planlıyoruz.


Content otomasyon süreci 2 Adım 2 - Bütün bölümler için bir iletişim sorumlusu.

Gerçekleştirme ve sistem entegrasyonu.

Ana işletmeci olarak sizi, dahil olan tüm grupları koordine eden ve her zaman hiçbir şeyi gözden kaçırmayan kişisel bir danışmanla destekliyoruz. Profesyonel ve kanıtlanmış proje yönetimi metotları yardımıyla verimli bir akış ve her süreç adımının hassasiyetle gerçekleştirilmesini sağlar. Kendi proje yöneticinizle mutabakat sağlanması ve ayrıca dahil olan tüm grupların düzenli proje kontrol toplantılarında bir araya gelmesi, en uygun bilgi değiş tokuşunu sağlar. Bu tüm proje akışı boyunca en üstün şeffaflığı ve güvenceyi sağlar - ister manüel, kısmi veya tam otomatik tüm sistemlerin mükemmel bir şekilde iç içe giren ve uyumlu bir şekilde birlikte çalışan tesisinizin anahtar teslimi devredilmesine kadar.


Content otomasyon süreci 3 Adım 3 - Hizmet ve destek.

Uzun süreler yanınızda.

Otomatikleştirilmiş tesisinizin kalıcı olarak yüksek performans sağlaması için proje tamamlandıktan sonra da lojistik sistemleri için kapsamlı servis ve destekle yanınızda bulunuruz. Branş çapında eşsiz, yoğun müşteri hizmetleri ağı ve destek çağrı merkezimiz ile her zaman yakınınızda ve bize ihtiyacınız olduğunda hemen yanınızda oluruz. Dünya çapında 4.700’den fazla müşteri hizmetleri teknisyenimizle bakım, kontrol ve denetim çalışmalarını uzmanlık ve güvenilirlikle yürütürüz - ve uygun yedek parçaları yanımızda getiririz. Destek çağrı merkezimize 7/24 ulaşılabilir ve sizin için sistem gözetimini üstlenir. Otomatikleştirilmiş tesislerinizin kalıcı olarak güçlü çalışması için tesisinizin verimli ve güvenli kullanımı açısından sizin elemanlarınızı da eğitiyoruz.


Servis ve desteğimiz hakkında daha fazla bilgi edininiz

Content STC2B1A

Depodaki yeni High-Performer için spotlar yansın.

Jungheinrich STC 2B1A – dünya çapında sınıfının en üstün performanslı raf kumanda cihazı.
Jungheinrich tarafından geliştirilen ilk küçük parça raf kumanda cihazı “Best-in-Class” performans değerleri, akıllı enerji yönetimi ve sınıfının en düşük yanaşma ölçüleriyle otomatik küçük parça deponuzda maksimum verimlilik sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİNİZ 

Content otomasyon süreci

Yeni seviyede otomasyon.

Otomatik sürücüsüz makine sistemi Yüksek raf istifleyicisi EKX 516a.
EKX 516a’mızın yeni jenerasyonuyla deponuzu yeni bir seviyeye kaldırırsınız. Çünkü kanıtlanmış yüksek raf istifleyicimiz EKX otomatik sürücüsüz makine sistemi olarak da verimli, güçlü ve kullanımda tamamen güvenlidir. Depo fonksiyonlarının adım adım otomatikleştirilmesi de mümkündür, çünkü halihazırda kullandığınız yüksek raf istifleyicisini sonradan da otomatikleştirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edininiz 

Otomasyona dair daha fazla detay.

Şimdi kapsamlı kataloğumuzu keşfedin.

Jungheinrich, sistem sunucusu olarak
Planlama, gerçekleştirme, servis ve destek
Otomasyon bileşenleri
Otomatik depo sistemleri
Otomatik sipariş toplama & paletleme

Content Otomasyon süreci (3)

Depo otomasyonu.
Ne şekilde ve hangi boyutta?

İyi çalışan bir depoyu buna rağmen otomatikleştirmek neden avantajlı olabilir? Bir depo otomasyonunu destekleyen sebepler nelerdir ve kaç otomasyon kademesi vardır? Otomasyon durumunda nelere dikkat edilmelidir ve planlamada hangi paydaşlar dikkate alınmalıdır? Bu ve buna benzer sorulara tanıtım bültenimizde değinilmektedir. Burada size aynı zamanda pratik tüyolar verilir ve ayrıca deponuzun otomasyonu için çözümler sunulur. 

Her branş için özel tasarım çözümler.

İster yeni tesislerde, yenilemede veya mevcut tesislerin genişletilmesinde olsun - uzun yıllara dayanan intralojistik deneyimimizle dünya çapında çok sayıda küçük, orta ve büyük şirkete süreçlerinin otomasyonunda danışmanlık hizmeti sunduk ve ana işletmeci olarak tüm proje akışı boyunca destekledik.

Diğer otomasyon projeleri.

Burada Jungheinrich’in daha fazla müşteri referansını keşfedin.

Daha fazla bilgi edinin


Content Otomasyon süreci (1)

Çalışmaların uyumlu işlediği bir depoda başarı otomatik olarak gelir.

Jungheinrich ile otomasyon hakkında daha fazla bilgi edinin

Content Otomasyon süreci (2)

Virtüoz bir şekilde orkestraya uyarlanmış depo, gelecek müziği değildir.

Jungheinrich ile dijitalleştirme ve ağ bağlantısı hakkında daha fazla bilgi edinin


Deponuzda size özel tasarlanmış bir otomasyonla ilgilenir miydiniz?

Şimdi bize danışın.

Bizi Arayın

Lojistik Sistemleri

Telefon

444 5864

İrtibata geç

Başka sorularınız var mı?