0850 822 5864 Servis çağrı merkezi Ücretsiz telefon numarası
İletişim formu
Newsletter
Stage raf kumanda cihazı küçük parçalar
Raf kumanda cihazı

Raf kumanda cihazı küçük parça

STC 2B1A küçük parçalar için Jungheinrich raf kumanda cihazları
 

STC 2B1A

  • Üstün dinamik raf kumanda cihazı 
  • En üstün enerji verimliliği
  • Esnek ölçeklendirme imkanı 
  • Maksimum alan kullanım derecesi
  • Düşürülmüş işletim maliyetleri

STC 2B1A otomatik küçük parça deposu için raf kumanda cihazı (RBG), en üstün performans değerleri sayesinde deponuzda maksimum verimlilik için tasarlanmıştır. Entegre enerji deposu ve yenilikçi bir yapı ile küçük parçalar haznelere, tablalara veya kartonlara oldukça yerden tasarruflu bir şekilde depolanır.
Jungheinrich firmasına ait raf kumanda cihazı, piyasadaki standart küçük parça raf depolama ve erişim sistemlerine nazaran daha fazla avantaj sunar. Böylece STC 2B1A hem yüksek sürüş dinamiği hem de düşürülmüş yanaşma ölçüleriyle ikna eder. Tutarlı hafif yapı şekli ve özellikle sürüş ve yük tutumuna uyarlanmış enerji depoları (SuperCaps) kullanımı vasıtasıyla STC, ek olarak asgari tüketimde üstün enerji verimliliği ile puan toplar.
Tahrik konfigürasyonunun bir parçası olarak SuperCaps, özellikle akıllı ve ekonomik bir enerji yönetimini mümkün kılar: Frenleme işlemleri esnasında enerji cihaz üzerindeki SuperCap’lerde depolanır ve takip eden hızlanma işlemleri için tekrar tahrik sistemine iletilir. Bu, belirgin oranda azaltılmış bağlantı ve besleme gücü sağlar ve belirgin oranda azaltılmış işletim maliyetlerine neden olur.
Depo hacmi de belirgin oranda artırılır çünkü STC 2B1A, yenilikçi bir sürüş rayı konsepti ve mast ayağına entegre edilmiş Omega sürüş tahriki ile sınıfının en düşük yanaşma ölçülerini sunar. Ayrıca yenilikçi, modüler mast tasarımı, depolama ve erişim sisteminin esnek olarak ölçeklendirilmesini mümkün kılar.

Features

Content raf kumanda cihazı küçük parçalar (3)
Content raf kumanda cihazı küçük parçalar (2)

Content raf kumanda cihazı küçük parçalar (1)
Content raf kumanda cihazı küçük parçalar

Başka sorularınız var mı?