Manuel Transpaletler

Kısa mesafeler için manuel transpaletler

Manuel transpaletlerimiz özellikle kısa mesafelerde, her uygulama için ekonomik çözümler sunar. Farklı model çeşitleriyle sizin özel isteklerinize uygundur. İster kısa mesafelerde kullanmak için standart manuel transpalet, ister rahat kaldırma ve indirme için makaslı transpalet isterseniz de ürünlerinizi taşırken aynı zamanda tartmak için entegre tartılı transpalet. Kullanımı kolay manuel transpaletlerimizle, ürünlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. 

Daha detaylı bilgi için

Üç tona kadar taşıma kapasiteli manuel transpaletler

Her gün yüklü miktarda ürünü ve ağırlıkları kısa mesafelerde hareket ettirmek zorundaysanız, manuel transpaletlerimiz sizin için çok avantajlı olacaktır. Üç tona kadar taşıma kapasiteleri ve dar alanlarda bile kolay hareket ettirilebilirlikleri sayesinde manuel transpaletler en uygun depo yardımcılarıdırlar. Bu sırada tekerleklerin ve eklemlerin kromatlı aksları ve sürgülü yatakları da sessiz ve kolay bir çekme/itme işlemi sağlar. Farklı opsiyonlarıyla manuel transpaletlerimiz sadece standart Euro Paletler için değil, aynı zamanda özel paletler ve ekran paletleri için de uygundur. Bunu da 140'dan 585 mm'ye kadar ayarlanabilir çatallar ve 2.400 mm'ye kadar seçilebilen çatal uzunlukları sağlar.  

Optimum çalışma yüksekliği için makaslı transpaletler

Çok eğilme ve ağır kaldırma ile bağlantılı hareketler, genelde sağlığa zarar verirler. Bu gibi durumlarda bizim hidrolik makaslı transpaletlerimiz en doğru seçimdir. Bir tona kadar taşıma kapasitesi ve 800 mm'ye kadar kaldırma yüksekliği ile rahat bir çalışma konumu ve bir çok yerde kullanma olanağı sağlanır. Bu şekilde forklift manuel transpalet olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda masa veya tezgah gibi de kullanılabilir. Bu sırada yaklaşık 350 mm'yi aşan çatal yüksekliklerinde, destek ayaklar hidrolik transpalete ek emniyet sağlar. Kaldırma ve indirme işlemi manuel ya da elektro hidrolik olarak gerçekleşir. Elektrikli kaldırma motoru bakım gerektirmeyen bir 70-A aküsü tarafından elektrik ile beslenir.

Tartılı manuel transpalet

Ürünler depoda, üretimde ve nakliyede taşındıkları gibi tartılmalıdırlar da. Bu gibi durumlar için bizim mobil tartı düzenekli manuel transpaletlerimiz, tartı ürüne prensibi ile çok uygundur. Böylece ağır yüklerle işiniz kolaylaşır. Jungheinrich'in tartılı manuel transpaletleri en doğru ölçümleri ile ikna ederler. Çatalların dört uç noktasına monte edilmiş tartı hücreleri sayesinde 2 derecelik bir eğik pozisyona kadar son derece hassas bir ölçüm sağlıyor.

AM 30

AM 30

3.000 kg taşıma kapasitesi

Ürün detayları


Teklif al

AMX 10/10e

AMX 10/10e

A single lift cylinder for easy servicing

Ürün detayları


Sipariş ver!

AMX I10/I10p/I10e/I10ep

AMX I10/I10p/I10e/I10ep

Corrosion-proof and resistant to acids and salts

Ürün detayları


Teklif al

HC 110

HC 110

Ideal as a work table and for occasional stacking operations

Ürün detayları


Sipariş ver!

AMW 22/22p

AMW 22/22p

Precise weighing technology for warehouses, manufacturing and shipping

Ürün detayları


Teklif al

Öneri ve şikayetleriniz için

Jungheinrich, ürünleri ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi için bizlerle iletşime geçiniz.

Jungheinrich Çözüm üretir!

Devam

E bültenine kaydolmak istiyor musunuz?

E bültenine kaydolmak istiyorsanız lütfen burayı tıklayınız devam.

Online Services

Buradan Lojistik kataloğumuzu PDF olarak indirebilirsiniz.