Reach trucks

Jungheinrich Reach Truck'larla daha fazla performans

Reach Truck'larımız özellikle dar kullanım alanlarında yeni standartlar belirlerler: yüksek sürüş, kaldırma ve itme hızı daha yüksek performans sağlar. Ayrıca Jungheinrich'in frenleme esnasındaki yenilikçi enerji geri kazanım teknolojisi sayesinde, enerji tüketimi düşürülmüş olur. Bunun haricinde sizin verilerinize %100 uyan çok sayıda donanım paketleri ve seçenekler sunuyoruz. Böylece yüksek kaldırma mesafelerinde bile hızlı kaldırma mümkün oluyor. Uzun sürüş mesafelerinde ise yüksek sürüş hızları hiç bir sorun oluşturmuyor.

 

 

Daha detaylı bilgi için

Reach Truck teknolojisi

Reach Truck'ların özelliği küçük ebatlarının, 13.000 mm'ye kadar kaldırma yükseklikleri ve bir ton ağırlığa kadar taşıma kapasitesiyle birleştirilmiş olmasıdır. Çatal makinenin önüne serbestçe çıkana kadar, yük alımı için asansör öne sürülür. Bu eylem "öne sürme" olarak tanımlanır. Geri çekme ile malzeme taşınmak üzere ön ve arka aks arasına geri çekilir. Bu sayede forklift kısalır ve dar raf aralıkları arasından geçebilir. Raf aralıkları ne kadar dar olursa, depolama alanı o kadar çoğalır. Bunun haricinde sürüş dengesi iyileştirilir ve karşı ağırlıkların dengelenme ihtiyacı azalır.   

60 yıldır kanıtlanmış Reach Truck teknolojisi

60 yılı aşkın bir süredir Reach Truck'larımız dünyanın farklı yerlerindeki depolarda güvenilir ve yüksek perdormanslı bir şekilde kullanılıyorlar. Bunun sebebi ise çok basit: Jungheinrich'in kaliteli Reach Truck'ları ile en dar çalışma alanlarında bile kolayca hareket kabiliyetiniz var. Araçlarımızın sunduğu teknik ve ergonomik avantajlar sayesinde ise işletme maliyetleriniz uzun vadede 20% oranında düşüş gösterir. Bunun haricinde çok sayıda kumanda ve kontrol fonksiyonları bulunmaktadır: farklı sürüş programlarından, PIN erişim yetkisine ve yükseklik ön seçimine kadar.

Hem iç hem dış kullanım için Reach Truck'lar

Reach Truck programımız farklı kaldırma yükseklikleri ve taşıma kapasitelerinin yanı sıra farklı zemin koşulları için de uygun aracı sunuyor. Örneğin iç ve dış kullanımın olduğu çalışma alanlarında süper elastik lastikler avantajlarını gösteriyorlar. Bu lastikler hem beton zeminde hem de engebeli zeminlerde sürüş emniyeti sağlarlar. Ayrıca dış kullanım için olumsuz hava şartlarında konfor sunan kabin sonradan eklenebilir.

 

 

ETV 110/112

ETV 110/112

Asansör öne kaydırma özelliği sayesinde yer kazanımı

Ürün detayları


Teklif al

ETV/ETM 214/216

ETV/ETM 214/216

Asansör öne kaydırma özelliği sayesinde yer kazanımı

Ürün detayları


Teklif al

ETV 318/320/325/ETM 325

ETV 318/320/325/ETM 325

Asansör öne kaydırma özelliği sayesinde yer kazanımı

Ürün detayları


Teklif al

ETV Q20/Q25

ETV Q20/Q25

Travel in any direction thanks to electronically controlled all-wheel steering

Ürün detayları


Teklif al

ETV C16/C20

ETV C16/C20

Superelastic tyres and high ground clearance for combined warehouse and yard use

Ürün detayları


Teklif al

Öneri ve şikayetleriniz için

Jungheinrich, ürünleri ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi için bizlerle iletşime geçiniz.

Jungheinrich Çözüm üretir!

Devam

E bültenine kaydolmak istiyor musunuz?

E bültenine kaydolmak istiyorsanız lütfen burayı tıklayınız devam.

Online Services

Buradan Lojistik kataloğumuzu PDF olarak indirebilirsiniz.